Stacja Paliw Shell 8660, której właścicielem jest firma WIMEX z Białegostoku, została uruchomiona 10 grudnia 2014 roku. Zlokalizowana jest na odcinku Białostockiej obwodnicy trasy nr. 19 i 65 przy ul. Gen. St. Sosabowskiego 25.

Stacja Paliw działając pod marką SHELL oferuje benzynę Shell FuelSave i olej napędowy Shell FuelSave Diesel oraz paliwa premium  Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel a także Shell Auto Gas oraz AdBlue. Shell V-Power to nasze najlepsze paliwa o innowacyjnym składzie, stworzone dla najlepszych osiągów i wydajności. Wykorzystana w nich zaawansowana technologia DYNAFLEX pomaga poprawić moc silnika, a także przedłużyć osiągi i zwiększyć wydajność paliwa do maksimum. Obsługiwane są płatności kartami Shell Card, Lotos BiznesUTADKV oraz ESSO.

Na stacji znajduje się całodobowy sklep z szeroką ofertą asortymentową systematycznie dostosowywaną do wymagań lokalnego rynku. Klienci mogą skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej deli by Shell. Na terenie całej stacji paliw, dostępny jest bezprzewodowy Internet. Ponadto stacja zrzeszona jest w programie Duża Rodzina. W związku z tym posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą liczyć na szereg zniżek obowiązujących w tym programie.

Jak przystało na stacje klasy Premium, obiekt jest wyposażony w kompresor, odkurzacz. Podróżujący rodzice polubią stację za przewijak dla niemowląt a niepełnosprawni kierowcy docenią możliwość przywołania obsługi stacji do dystrybutora za pomocą przycisku. Natomiast dla kierowców TIR-ów znajdują się dystrybutory paliwa pozwalające na szybkie zatankowanie paliwa.

W kwietniu 2015 oraz 2017 roku nasza stacja otrzymała nagrodę Stacja Roku w corocznym konkursie Stacja Benzynowa roku w którym eksperci oraz osoby od lat związane z branżą przyznają nagrody najlepszym stacjom benzynowym w Polsce.