Wykonujemy dla naszych klientów z branży transportowej kompleksowe usługi, atutem w tym względzie jest nie tylko posiadanie wszechstronnego sprzętu potrzebnego do wykonywania najważniejszych napraw, również w ramach usuwania uszkodzeń, które powstały na skutek wypadków. Przydaje się w tym także nowoczesny komputer diagnostyczny firmy JalTest.

Realizowane działania

Posiadamy nowoczesne urządzenia, dzięki którym możemy przywracać pełną sprawność wszystkim autom ciężarowym. Dzięki temu jesteśmy w stanie w niemal idealny sposób dokonać usunięcia wgnieceń na karoserii oraz wyprostować ramę pojazdu w przypadku większych uszkodzeń konstrukcyjnych. Precyzyjne działania w tym względzie, a jednocześnie szybszą realizację usługi umożliwiają nam laserowe urządzenia pomiarowe. Nasze naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne obejmują również wykonywanie renowacji lakierniczych.

Pozostałe atuty

Realizujemy zarówno podstawowe, jak i bardzo szczegółowe zadania w zakresie napraw, jakie powierzają nam klienci. Dzięki dostępowi do pełnej bazy elementów zamiennych samochodów Ford Trucks, ale także aut marek Iveco, Scania czy Volvo, możemy wymienić praktycznie wszystkie niezbędne części, które nie działają prawidłowo. Dzięki temu jesteśmy w stanie przywrócić zarówno pełną funkcjonalność samochodu ciężarowego, jak i estetyczny wygląd karoserii oraz innych elementów zewnętrznych.