Bardzo ważnym zadaniem w trakcie usług serwisowych dla właścicieli aut ciężarowych jest skorzystanie z najnowszych rozwiązań służących kompleksowemu zlokalizowaniu usterek i następnie wykonaniu dalszych działań naprawczych. Wykorzystujemy w tym celu nowoczesny komputer diagnostyczny, dzięki któremu w szybki sposób możemy określić, gdzie doszło do usterki i jak temu zaradzić.

Stosowane rozwiązania

W naszym serwisie samochodów ciężarowych do lokalizowania źródła awarii wykorzystywane jest przede wszystkim urządzenie diagnostyczne JalTest. Jest to bardzo rozbudowany system, do którego zalet należy chociażby także, oprócz podstawowych funkcji w zakresie poprawnej i szybkiej diagnostyki, możliwość uzyskiwania pełnych raportów, zawierających wszystkie dane, które zostały uzyskane w trakcie badania. Poza tym, wykorzystanie komputera diagnostycznego JalTest umożliwia przeszukiwanie obszernej bazy, w której dostępne są informacje na temat potrzebnych części zamiennych.

Uniwersalność

Wykorzystanie komputera diagnostycznego JalTest umożliwia skuteczne wykrywanie usterek w różnych typach samochodów ciężarowych, które są wykorzystywane w branży transportowej. Szerokie możliwości pozwalają na skasowanie wszystkich błędów systemowych, które utrudniają prawidłowe funkcjonowanie pojazdu ciężarowego.