Większość najpopularniejszych samochodów ciężarowych poruszających się po polskich drogach naprawiana jest przez warsztat blacharsko-lakierniczy Wimex. W ramach napraw powypadkowych możemy przywrócić do pierwotnego stanu auta takich marek, jak Volvo, Mercedes, Man, Scania, Renault, Ford Trucks czy DAF. Nie są to jedyne elementy, w których podejmujemy się usuwania wgnieceń oraz innych usterek, gdyż dotyczy to także naczep, które zostały wykonane przez firmy Schwarzmuller, CIMC Vehicles, Wielton oraz Krone.

Najważniejsze atuty

Do najistotniejszych zalet z punktu widzenia klientów należy z pewnością użytkowanie do prac naprawczych specjalistycznego sprzętu, dzięki któremu możliwe jest staranne wykonanie prostowania ram oraz kabin, ale także precyzyjne działanie z uwzględnieniem laserowych urządzeń pomiarowych. Trzeba także wspomnieć o kompetencjach naszej kadry pracowniczej, którą tworzą osoby posiadające z jednej strony duże doświadczenie w zakresie pracy w warsztacie blacharsko-lakierniczym, ale także umiejętności, nabywane w trakcie szkoleń.

Usuwanie wgnieceń

Częstym problemem, z którym mierzyć się muszą właściciele samochodów ciężarowych są uszkodzenia, które powstały na skutek poważniejszych wypadków, ale też zwykłych stłuczek. Takie skutki niestety wywołać mogą także intensywne opady gradu. Podczas usuwania wgnieceń stosujemy nowoczesne metody, dzięki którym możliwe jest utrzymanie estetyki samochodu i przywrócenie karoserii w takim stopniu, w jakim była ona użytkowana przed uszkodzeniem.

Dzięki naszym usługom w ramach usuwania wgnieceń nie pozostawimy na naprawianej karoserii żadnego śladu, że jakiekolwiek prace zostały w tym zakresie wykonane. Pozwala nam to wykonać cały zlecony zakres prac w krótkim czasie, aby w szybkim tempie był ona ponownie gotowy do dyspozycji kierowcy. Ważnym etapem naprawy karoserii jest także lakierowanie samochodu, dzięki czemu będzie można przywrócić piękny wygląd auta.

Przeprowadzamy najważniejsze rodzaje działań, które realizowane są na terenie warsztatu blacharsko-lakierniczego. W pakiet oferowanych działań wchodzi także naprawa karoserii obejmująca również drobne czynności, w tym usuwanie zarysowań. W warsztacie blacharsko-lakierniczym Wimex liczyć można również na wymianę uszkodzonych elementów, takich jak chociażby zderzaki, drzwi czy maski auta ciężarowego.

Regeneracja lakieru

Wykonujemy usługi blacharsko-lakiernicze, które niekoniecznie związane są z działaniami powypadkowymi. Do takich działań należy chociażby regeneracja lakieru, które obejmuje przywrócenie błysku i atrakcyjności wizualnej powierzchni zewnętrznej samochodu. Dokonujemy do tego za pomocą wykorzystania jednocześnie nowoczesnych i skutecznych narzędzi do mechanicznego polerowania, a także profesjonalnych past polerskich.

Dzięki temu jesteśmy w stanie podstawowym zakresie usunąć powstałą rdzę, ale także zlikwidować istniejące ubytki czy zarysowania powierzchni zewnętrznej samochodu. Wykonywanie regeneracji lakieru pozwoli też przywrócić oryginalny kolor oraz osiągnąć całkowicie gładką karoserię auta ciężarowego.

Naprawy lakiernicze

Naprawy lakiernicze

Naprawy blacharskie

Naprawy blacharskie